Regulamin sklepu internetowego WIELGANIZATOR.PL

 

Sklep internetowy "wielganizator.pl", działający pod adresem internetowym http://www.wielganizator.pl, prowadzony przez firmę Piotr Miedziński wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem REGON 360780370 i identyfikującej się numerem NIP 6981838087. Administratorem danych osobowych jest Piotr Miedziński zam. Racot, ul. Szkolna 6, 64-000 Kościan. Niniejszy regulamin określa zasady przeprowadzania transakcji na odległość pomiędzy sklepem internetowym wielganizator.pl, zwanym dalej Sprzedającym , a podmiotem dokonującym zakupu zwanym dalej Kupującym.

 

1. Dokonywanie zakupu i realizacja zamówień.

 

Transakcja pomiędzy Sprzedającym a Kupującym odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego wielganizator.pl. Do momentu otrzymania potwierdzenia o zakończeniu przygotowywania zamówienia jest możliwość wprowadzania zmian w zamówieniu poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: sklep@wielganizator.pl podając w tytule wiadomości unikatowy numer identyfikacyjny zamówienia którego dotyczy wiadomość, lub telefonicznie od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni wolnych od pracy, w godzinach od 10:00 do 18:00 pod numerem telefonu 721 575 112.

 

Termin realizacji zamówienia liczony najbliższego dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym mBank 19 1140 2004 0000 3502 7553 6133 lub otrzymania przez Sprzedającego informacji o dokonaniu wpłaty przez Kupującego przez operatora płatności firmy PayU wpisanej do KRS pod numerem 0000274399. W przypadku wyboru opcji płatności przy odbiorze przesyłki, termin realizacji jest liczony od najbliższego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

 

Wpłaty dokonywane bezpośrednio na rachunek bankowy powinny zawierać w tytule przelewu unikatowy identyfikator zamówienia, brak tej informacji może wydłużyć termin realizacji zamówienia.

 

Zamówienie jest realizowane pod warunkiem że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu, w przypadku braku całości lub części zamówionych towarów Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i może podjąć decyzję o anulowaniu złożonego zlecenia lub zlecić częściowe wykonanie zlecenia.

 

Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny, który znajduje się wewnątrz paczki, na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005 roku w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur ( Dz. U. Nr 133, poz. 1119 ) faktura VAT nie wymaga podpisu.

 

2. Ceny towarów w sklepie Wielganizator.pl

 

Ceny w sklepie internetowym podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Do każdego zamówienia należy doliczyć koszt dostawy, dostawa odbywa się w wybrany przez Kupującego sposób spośród opcji dostępnych w sklepie internetowym. Szczegółowe informacje odnośnie dostępnych opcji dostawy i cenniki dostawy znajdują się w zakładce "Wysyłka"

 

3. Zwroty i reklamacje

 

Kupujący ma prawo do odstąpienia od zakupu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki, w tym celu należy odesłać towar na adres: Piotr Miedziński, Racot ul. Szkolna 6, 64-000 Kościan. Wewnątrz przesyłki musi znajdować się potwierdzenie zakupu w formie oryginału paragonu fiskalnego lub Faktury VAT oraz informacja o decyzji o odstąpieniu od zakupu zawierająca numer konta do zwrotu pieniędzy oraz dane Kupującego i identyfikator zamówienia. Wszelkiego rodzaju przesyłki za które wymagana jest bezpośrednia opłata u doręczyciela nie będą odbierane.